Transport z North King

Specjalizujemy się w przewozie towarów na terenie Skandynawii, gdzie obsługujemy jedną z najprężniej rozwijających się firm spedycyjnych NTG Solution AB z Jonkoping w Szwecji. Posiadamy wieloletnią praktykę w przewozie różnorodnych ładunków. Firma North King Sp. z o. o. oddaje do Państwa dyspozycji zespół fachowców, którzy zadbają o dobór najbardziej odpowiednich rozwiązań transportowo – logistycznych. Wykwalifikowana kadra oraz nowoczesna flota wyposażona w zaawansowane technologie monitoringu i telemetrii, umożliwiające śledzenie pozycji i parametrów technicznych w czasie rzeczywistym, pozwala na efektywne zarządzanie zasobami, co przekłada się na terminowość i bezpieczeństwo dostaw. Dbamy o naszych kierowców, gdyż sami nimi jesteśmy. Staramy się zapewnić im jak najlepsze narzędzia pracy i komfortowe warunki. Nowe, mocne auta z automatycznymi skrzyniami biegów świetnie się prowadzą. Ich wyposażenie dodatkowe pozwala lepiej znieść trudy podróży, a nowoczesne naczepy minimalizują zaangażowanie kierowcy w proces załadunku/rozładunku. North King Sp. z o. o. stara się minimalizować wpływ transportu na środowisko. Posiadany przez nas tabor jest nowy, regularnie serwisowany i spełnia najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin a kierowcy są przeszkoleni z zakresu ecodrivingu. Ciężki transport drogowy to nasza pasja, dlatego tak przykładamy się do zadań powierzonych nam przez klientów. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z podmiotami z całej Europy. 

0 mln
Przebytych kilometrów
0 mln ton
Przewiezionego towaru
0 tys
Ilość dostaw

Nasze atuty

Każdy nasz pracownik to doświadczony kierowca, który pokonał tysiące kilometrów po drogach całej Europy, a w szczególności Skandynawii, która charakteryzuje się ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi.  

Rozumiemy jak ważne jest dostarczanie ładunku bezpiecznie i na czas, dlatego nigdy nie stoimy bezczynnie, gdy coś nie idzie zgodnie z planem. Nasze pojazdy są wyposażone w zaawansowane systemy monitoringu, co pozwala na bieżąco śledzić ich lokalizację oraz stan i odpowiednio reagować.

Nasze atuty

Każdy nasz pracownik to doświadczony kierowca, który pokonał tysiące kilometrów po drogach całej Europy, a w szczególności Skandynawii, która charakteryzuje się ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi. Nasza flota jest nowoczesna i świetnie wyposażona.

Rozumiemy jak ważne jest dostarczanie ładunku bezpiecznie i na czas, stąd nigdy nie stoimy bezczynnie, gdy coś nie idzie zgodnie z planem. Nasze pojazdy są wyposażone w zaawansowane systemy monitoringu, co pozwala na bieżąco śledzić ich lokalizację oraz stan i odpowiednio reagować.